Як увімкнути консоль у CS2
Налаштування3 хв читанняОновлено
Консоль розробника в Counter-Strike 2 потрібна, щоб підключатися до серверів командою connect, імпортувати приціли, застосовувати конфіги та змінювати налаштування, яких немає в меню. Вмикається вона за пів хвилини.
Вмикаємо консоль у налаштуваннях
- Запустіть CS2 і відкрийте Налаштування (значок шестерні).
- Перейдіть у розділ «Гра» → «Гра».
- Знайдіть пункт «Увімкнути консоль розробника (~)» і поставте «Так».
Призначаємо клавішу
За замовчуванням консоль відкривається клавішею «~» (тильда, ліворуч від цифри 1). Якщо вона не спрацьовує, зайдіть у Налаштування → Клавіатура і миша → знайдіть «Перемкнути консоль» і призначте зручну клавішу.
Перевіряємо
Натисніть призначену клавішу — знизу висунеться поле введення консолі. Введіть, наприклад, status і натисніть Enter. Якщо з'явилася відповідь — консоль працює, можна підключатися до серверів.
