ServerCS2ServerCS2

Як увімкнути консоль у CS2

Налаштування3 хв читанняОновлено

Консоль розробника в Counter-Strike 2 потрібна, щоб підключатися до серверів командою connect, імпортувати приціли, застосовувати конфіги та змінювати налаштування, яких немає в меню. Вмикається вона за пів хвилини.

Відео: як увімкнути консоль розробника в CS2.

Вмикаємо консоль у налаштуваннях

  • Запустіть CS2 і відкрийте Налаштування (значок шестерні).
  • Перейдіть у розділ «Гра» → «Гра».
  • Знайдіть пункт «Увімкнути консоль розробника (~)» і поставте «Так».

Призначаємо клавішу

За замовчуванням консоль відкривається клавішею «~» (тильда, ліворуч від цифри 1). Якщо вона не спрацьовує, зайдіть у Налаштування → Клавіатура і миша → знайдіть «Перемкнути консоль» і призначте зручну клавішу.

Перевіряємо

Натисніть призначену клавішу — знизу висунеться поле введення консолі. Введіть, наприклад, status і натисніть Enter. Якщо з'явилася відповідь — консоль працює, можна підключатися до серверів.