Jak włączyć konsolę w CS2
Ustawienia3 min czytaniaZaktualizowano
Konsola deweloperska w Counter-Strike 2 jest potrzebna, aby łączyć się z serwerami komendą connect, importować celowniki, stosować konfigi i zmieniać ustawienia, których nie ma w menu. Włącza się ją w pół minuty.
Włączamy konsolę w ustawieniach
- Uruchom CS2 i otwórz Ustawienia (ikona zębatki).
- Przejdź do sekcji „Gra” → „Gra”.
- Znajdź pozycję „Włącz konsolę deweloperską (~)” i ustaw „Tak”.
Przypisujemy klawisz
Domyślnie konsolę otwiera się klawiszem „~” (tylda, na lewo od cyfry 1). Jeśli nie działa, wejdź w Ustawienia → Klawiatura i mysz → znajdź „Przełącz konsolę” i przypisz wygodny klawisz.
Sprawdzamy
Naciśnij przypisany klawisz — na dole wysunie się pole wpisywania konsoli. Wpisz na przykład status i naciśnij Enter. Jeśli pojawiła się odpowiedź — konsola działa, można łączyć się z serwerami.
